top of page
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge
TRAJANPROBOLD.png

Yeni iş yaşamı ile riskler azalıyor!
Kurumlar Yönetilen Hizmetleri

tercih ediyor.

Favicon.png

Kurulduğumuz günden itibaren “Yönetilen Hizmet” sunmak için hazırdık!

Yıllara dayanan tecrübemiz, bilgimiz, profesyonel, donanımlı güçlü teknik kadromuz, sağladığımız çözümlere yatırımlarımız, monitörleme merkezimiz ile güçlü temelden güvenilir yönetim sunuyoruz.

Play-Music-icon.png

Yönetilen Hizmetlere Özel Datacore'a Övgüler

Eğer günlük rutin işleri düşünmek istemiyor ve sadece sonuca odaklanmak istiyorsanız sizin için doğru çözüm Yönetilen Hizmetler olacaktır. Yönetilen Hizmetler ile ekibinizi, katma değeri olmayan günlük rutin işlerinden kurtarır onları uzmanlık alanlarına odaklamış olursunuz. Datacore kendi konusunda tecrübeli ve sertifikalı çalışanları ile 6 yıldır aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

bar.png
buluthizmeti.png

Bulut Yedekleme Çözümleri, verilerinizi bulunduğu yerde korumanıza, taşımanıza, yönetmenize ve kullanmanıza olanak tanır.

Bulut Yedekleme Çözümleri ile Microsoft Azure, Office 365, Amazon AWS, Google Cloud Platform ve Oracle Cloud Infrastructure dahil en geniş bulut depolama seçeneğini destekler.

Bulut Yedekleme Çözümleri, public ve private cloud üzerinde 40'tan fazla cloud storage seçeneğini destekler.

Verilerinizi, Bulut Yedekleme Çözümleri ile Microsoft Azure Cloud’a veya Amazon AWS Cloud'a güvenli bir şekilde taşıayabilir, yedekleyebilir, yönetebilir ve geri yüklemelerinizi yapabilirsiniz.

Bulut Yedekleme Çözümleri ile Office 365 üzerindeki Exchange Online verilerin periyodik yedeklerini alabilir, SMPT journaling özelliği sayesinde arşivleyebilirsiniz.

Bulut Yedekleme Çözümleri ile Office 365 üzerindeki Exchange Online, Sharepoint Online, OneDrive for Business ve Teams verilerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Bulut Yedekleme Çözümleri ile yerel Exchange sunucularınızdaki verilerinizin Office 365 Exchange Online geçişlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Bulut Yedekleme Çözümleri ile Office365 üzerindeki maillerinizin ve verileriniz KVVK uygunluğunu sağlayabilirsiniz.

Bulut Yedekleme Çözümleri, Office 365 verileriniz üzerinde proaktif veri koruması ve yüksek hızlı arama, keşif ve mevzuata uygunluğu kolaylaştırır.

Bulut Yedekleme Çözümleri

bottom of page