• Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge

Yeni iş yaşamı ile riskler azalıyor!
Kurumlar Yönetilen Hizmetleri

tercih ediyor.

Kurulduğumuz günden itibaren “Yönetilen Hizmet” sunmak için hazırdık!

Yıllara dayanan tecrübemiz, bilgimiz, profesyonel, donanımlı güçlü teknik kadromuz, sağladığımız çözümlere yatırımlarımız, monitörleme merkezimiz ile güçlü temelden güvenilir yönetim sunuyoruz.

Yönetilen Hizmetlere Özel Datacore'a Övgüler

Eğer günlük rutin işleri düşünmek istemiyor ve sadece sonuca odaklanmak istiyorsanız sizin için doğru çözüm Yönetilen Hizmetler olacaktır. Yönetilen Hizmetler ile ekibinizi, katma değeri olmayan günlük rutin işlerinden kurtarır onları uzmanlık alanlarına odaklamış olursunuz. Datacore kendi konusunda tecrübeli ve sertifikalı çalışanları ile 6 yıldır aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Yönetilen Felaket Kurtarma Hizmeti

Felaket Kurtarma, bir kurumun olumsuz bir olaydan sonra faaliyette kalma yeteneğini destekleyen ilgili süreçler ve uygulamalar olarak tanımlayabiliriz. Amacı, riski sınırlamak ve beklenmedik bir kesintiden sonra olabildiğince normale yakın bir organizasyon yürütmektir. İşte Datacore sizin için tüm bu süreçleri planlar, yazılı hale getirir ve yapılacak operasyonu önceden sizin için kurgular.

Sunucularınızın veya verilerinizin, fizikselde, sanallaştırma platformunda veya cloud üzerinde olması Datacore için farketmez. Tüm sunucu ve uygulamalarınızı felaket sonrasına hazırlar.

Datacore Felaket Kurtarma Merkezleri, bulunduğunuz bölgeden farklı bölgelerde hizmet verecek şekilde planlanmıştır. Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir datacenter ları ile anlaşmaları bulunmaktadır. Eğer bir FKM’niz var ve sadece operasyonu yönetmemizi isterseniz Datacore olarak bu konuda destek verebiliriz. Datacore varolan ortamınızdaki network ve altaypı incelemesini yaparak kaynaklanacak bir sıkıntıyı önceden farkedecek ekibe ve uygulamalara sahiptir.

Tüm ortam sizin için 7/24 monitörlenir, loglanır ve rutin olarak raporlanır. Datacore, verilerinizin en sağlıklı RPO ve en hızlı RTO ile hizmete hazır hale getirir.

Datacore Bilgi Sistemleri 

İletişim 

Bizimle iletişime geçmek kolay. Bize e-posta gönderebilir, telefonla arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formuna talebinizi yazarak ulaşabilirsiniz. Size çok hızlı bir şekilde geri döneceğiz.

Genel Merkez

Esentepe Mah. Milangaz Cad. 

Kartal Monumento Plaza No:4

Kat:6 Kartal, İstanbul Türkiye

Tel : +90 850 470 82 82 

satis@datacore.com.tr

www.datacore.com.tr

a member of  Datacore Cloud &  Manged Services

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge

İş bu formu doldurarak Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.

This website is created by Blacklion IT Marketing Agency

Copyright by Datacore Bilgi Sistemleri 2021 ®