top of page
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge
TRAJANPROBOLD.png

Yeni iş yaşamı ile riskler azalıyor!
Kurumlar Yönetilen Hizmetleri

tercih ediyor.

Favicon.png

Kurulduğumuz günden itibaren “Yönetilen Hizmet” sunmak için hazırdık!

Yıllara dayanan tecrübemiz, bilgimiz, profesyonel, donanımlı güçlü teknik kadromuz, sağladığımız çözümlere yatırımlarımız, monitörleme merkezimiz ile güçlü temelden güvenilir yönetim sunuyoruz.

Play-Music-icon.png

Yönetilen Hizmetlere Özel Datacore'a Övgüler

Eğer günlük rutin işleri düşünmek istemiyor ve sadece sonuca odaklanmak istiyorsanız sizin için doğru çözüm Yönetilen Hizmetler olacaktır. Yönetilen Hizmetler ile ekibinizi, katma değeri olmayan günlük rutin işlerinden kurtarır onları uzmanlık alanlarına odaklamış olursunuz. Datacore kendi konusunda tecrübeli ve sertifikalı çalışanları ile 6 yıldır aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

bar.png
yedekleme.png

Yönetilen Yedekleme Hizmeti

Datacore Yönetilen Yedekleme Hizmet Çalışmalarına, yedekleme altyapınızdan başlar ortamını (yedekleme diski, yedekleme networku vs.) kontrol edip şirketinize en uygun dizaynı yapar.

Şirketinizde çalışan işletim sistemlerine, uygulamalara veya ihtiyaçlara göre lisansları belirler. Arkasından sizden gelen talepler doğrultusunda yedekleme politikalarını oluşturur. 7/24 tüm yedekleme işlemlerinizi monitör eder ve günlük rutin işlerinizi sizin yerinize yapar. Sizden gelen tüm talepleri karşılayarak, ihtiyacınız olan restore işlemlerini ve sisteme eklediğiniz yeni sunucular ve uygulamaların yedeklemelerini başlatır.

Şirket içinde tuttuğunuz yedekleme verilerinizin bir kopyasını Datacosmos altyapısına gönderip yedekleme verilerinizi ikinci güvenli bir ortamda tutabilir. Böylelikle verinizin coğrafi yedekliliğini sağlayarak hem fiziksel disk bozulmalarından , hem de doğal afetlerden kurtarmış olursunuz. Güçlü sözleşmeler ve rutin kontroller ile verilerinizi güvende sizi konforda tutar.

bottom of page