• Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge

Yeni iş yaşamı ile riskler azalıyor!
Kurumlar Yönetilen Hizmetleri

tercih ediyor.

Kurulduğumuz günden itibaren “Yönetilen Hizmet” sunmak için hazırdık!

Yıllara dayanan tecrübemiz, bilgimiz, profesyonel, donanımlı güçlü teknik kadromuz, sağladığımız çözümlere yatırımlarımız, monitörleme merkezimiz ile güçlü temelden güvenilir yönetim sunuyoruz.

Yönetilen Hizmetlere Özel Datacore'a Övgüler

Eğer günlük rutin işleri düşünmek istemiyor ve sadece sonuca odaklanmak istiyorsanız sizin için doğru çözüm Yönetilen Hizmetler olacaktır. Yönetilen Hizmetler ile ekibinizi, katma değeri olmayan günlük rutin işlerinden kurtarır onları uzmanlık alanlarına odaklamış olursunuz. Datacore kendi konusunda tecrübeli ve sertifikalı çalışanları ile 6 yıldır aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Yönetilen Yedekleme Hizmeti

Datacore Yönetilen Yedekleme Hizmet Çalışmalarına, yedekleme altyapınızdan başlar ortamını (yedekleme diski, yedekleme networku vs.) kontrol edip şirketinize en uygun dizaynı yapar.

Şirketinizde çalışan işletim sistemlerine, uygulamalara veya ihtiyaçlara göre lisansları belirler. Arkasından sizden gelen talepler doğrultusunda yedekleme politikalarını oluşturur. 7/24 tüm yedekleme işlemlerinizi monitör eder ve günlük rutin işlerinizi sizin yerinize yapar. Sizden gelen tüm talepleri karşılayarak, ihtiyacınız olan restore işlemlerini ve sisteme eklediğiniz yeni sunucular ve uygulamaların yedeklemelerini başlatır.

Şirket içinde tuttuğunuz yedekleme verilerinizin bir kopyasını Datacosmos altyapısına gönderip yedekleme verilerinizi ikinci güvenli bir ortamda tutabilir. Böylelikle verinizin coğrafi yedekliliğini sağlayarak hem fiziksel disk bozulmalarından , hem de doğal afetlerden kurtarmış olursunuz. Güçlü sözleşmeler ve rutin kontroller ile verilerinizi güvende sizi konforda tutar.

Datacore Bilgi Sistemleri 

İletişim 

Bizimle iletişime geçmek kolay. Bize e-posta gönderebilir, telefonla arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formuna talebinizi yazarak ulaşabilirsiniz. Size çok hızlı bir şekilde geri döneceğiz.

Genel Merkez

Esentepe Mah. Milangaz Cad. 

Kartal Monumento Plaza No:4

Kat:6 Kartal, İstanbul Türkiye

Tel : +90 850 470 82 82 

satis@datacore.com.tr

www.datacore.com.tr

a member of  Datacore Cloud &  Manged Services

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge

İş bu formu doldurarak Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.

This website is created by Blacklion IT Marketing Agency

Copyright by Datacore Bilgi Sistemleri 2021 ®